20.8 C
Скопје
04:23 - 15 јули, 2024

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

Јелена Карлеуша од неодамна е во фаза на спогодбен развод од сопругот Душко Тошиќ.

Пејачката сега се огласи на својот Фејсбук профил, каде сподели неколку фотографии од својата вила во елегантно издание – со црни широки панталони, бело сако и интересна шапка.

„Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се љубовта, среќата и стилот“.

Заедно со фотографиите таа сподели и интересен опис:

– Во животот не можеш да купиш три работи, а тоа се љубов, среќа и стил – напиша Јелена а меѓу многуте коментари имаше и такви кои сметаат дека делот за љубовта се однесува на моменталната ситуација со Душко.

„Карлеуша е апсолутно во право!“,„ ЈК има стил, се што ѝ треба е љубов од сопругот!“, „Коментарот секако се однесува на Душко!“ – се само дел од коментарите на следбниците на Фејсбук.

 

 

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....