17.8 C
Скопје
01:16 - 20 мај, 2024

(Фото) Марија Шерифовиќ го покажа синот: Нежни мигови со слаткиот Марио

Познатата пејачка Марија Шерифовиќ ги израдува своите фанови со ново видео на каналот Јутјуб во кое за првпат јавно го претстави својот син Марио кој го доби во декември минатата година.

Во видеото можете да видите како пејачката ги собрала своите пријатели во својот стан пред патувањето во Шведска, каде неодамна одржа концерт, а потоа пред заминувањето емотивно се раздели со синот.

– Дојди да те бакнам, шефе. Чао, се гледаме наскоро, рече Марија додека нежно ги бакнуваше рацете на синот.

На видеото се гледа и како пријател на Марија се шегува дека ќе го однесе малиот Марио на фризер за да му ја скрати косичката, но пејачката се побуни велејќи:

– Нема шишање, не дава мајка да се шиша, биди добар.

Слични објави

Ера Ојданиќ заврши во болница: Пејачот е итно хоспитализиран, закажана му е операција

Еспресо

(Фото) Салма Хајек на Кански филмски фестивал, неверојатно секси: Црн светликав фустан со голи рамена

еспресо

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо
Се вчитува....