14.8 C
Скопје
07:55 - 26 септември, 2023

(Фото) Лара Иванова во металик бикини ги собра погледите: И ние убавици за „трка“ имаме

Младата и талентирана пејачка Лара Иванова по објавување на летната песна „Нека гори“ ужива во заслужен годишен одмор.

И како се да ѝ се случува во ритамот на песната, Лара ги „разгоре“ и социјалните мрежи покажувајќи го своето совршено тело во тренодвски металик бикини.

Во преден план се нејзините долги, витки и убаво тонирани нозе кои јасно покажуваат дека Лара е посветена целосно на својата професија, односно освен што пее и вежба по урнекот на светските музичарки.

Ова не е прва секси фотосесија што Лара ја сподели со своите бројни следбеници на социјалните мрежи. Само пред три дена таа ги „почести“ со фотографии позирајќи во црвени бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lara Ivanova (@_lara.iv_)

Лара Иванова го има новиот летен хит: Пропуштам излегувања и забави поради балетот, но вреди

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо
Се вчитува....