-3.2 C
Скопје
00:27 - 9 февруари, 2023

(ФОТО) КАТАРИНА ИВАНОВСКА ИМА НОВА ПРОФЕСИЈА: Манекенката се фати за микрофон – ќе ѝ биде придружен вокал на Тамара

катарина ивановска

Нашата позната манекенка, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од дамнешни професионални фотосесии, патувања и секојдневни моменти поминати со пријателите и нејзините деца.

Една од последните објави кои која манекенката ги сподели на  својот инстаграм – профил го привлече нашето внимание.

Фото: Принсткрин/ Instagram

Придружни вокали со Ирена. Ти благодарам Тамара Тодевска за довербата. Огромна беше честа да се пее на исклучен микрофон, стои во описот на фотографијата на Ивановска.

Дали повеќе „нема леб“ од работата како манекенка и модел, па Катарина реши да пропее, макар и пробно на исклучен микрофон или само се работи за шега меѓу двете другарки оставаме Ивановска да ни открие.

Катарина Ивановска е мајка на две деца, синот Вања и ќерката Кира. Недодамна манекенката го прослави својот 33 – тиот роденден, но годините не и можат ништо!

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....