18.8 C
Скопје
08:53 - 26 септември, 2023

(Фото) Емина Јаховиќ се соблече во бикини: Еве зошто е сон на турските милијардери

Пејачката Емина Јаховиќ реши да се почести со краток одмор.

Иако социјалните мрежи најмногу ги користи за работни цели, овој пат направи исклучок и со своите обожаватели сподели неколку фотографии во опуштено издание на плажа.

Јаховиќ позираше во црно бикини кое одлично ги истакна нејзините пропорционални атрибути и природниот тен.

Многумина во коментарите ја пофалија дека се фотографирала без шминка и употреба на филтри, кои во нејзиниот случај се апсолутно непотребни.

Инстаграм

„Прекраснотија!“, „Боже мој, колку си убава“, „Немаш рамен“, „Без шминка, а толку убава“, „Природна убавина“, се само дел од реакциите на обожавателите.

Слични објави

Неделен финансиски хороскоп: Нови можности за Биковите, убава понуда за Стрелците, парични промени за Водолиите…

Еспресо

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо
Се вчитува....