38.8 C
Скопје
13:56 - 15 јули, 2024

(Фото) Екс-сопругот на Драгана Мирковиќ е незапирлив кога дава љубов: Ужива со оваа жена

Голема поддршка по разделбата со пејачката…

Од моментот кога пред два месеци објавија дека нивниот 24-годишен брак завршил, Тони Бијелиќ и Драгана Мирковиќ постојано се во центарот на медиумскиот интерес.

Ова предизвика чудење зашто бракот на фолк-ѕвездата и австрискиот бизнисмен важеше за еден од најхармоничните и најстабилните повеќе од две децении.

Иако пред веста за разводот, Тони не се огласуваше често, во последно време е се поактивен на социјалната мрежа Инстаграм, а сега покажа која е неговата голема поддршка по разделбата со пејачката.

принтскрин инстаграм

Тони објави фотографија со својата сестра со која излегол во центарот на градот, а со објавата сподели песна која во превод значи „Незапирлива“.

Слични објави

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо

Благословени од ѕвездите: Три хороскопски знаци ќе најдат љубов пред крајот на летото

еспресо

Чудните барања на Шенен Доерти по смртта: Забава наместо погреб, а од пепелта накит

еспресо

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо
Се вчитува....