10.8 C
Скопје
09:03 - 10 декември, 2022

Џулија Фокс: „Се забавував со Канје Вест за да ја спасам Ким Кардашијан од него“

Американската актерка Џулија Фокс изјавила дека се забавувала со Канје Вест само за да го држи подалеку раперот од Ким Кардашијан, пишува Пејџ сикс.

32-годишната актерка призна дека е голем обожавател на семејството Кардашијан-Џенер и дека „отсекогаш ја сакала“ особено Ким. Според Џулија Фокс, таа одговорила на додворувањето на Канје Вест за да ја спаси Ким Кардашијан од него.

„Ким, Кортни и Клои се моите омилени девојки. И си помислив: „О Боже. Можеби можам да го одземам Канје од животот на Ким? Знаев дека ако некој може да го направи тоа, тоа сум само јас, бидејќи кога ќе помислам на нешто, јас го правам тоа“, рече актерката во новото видео на TikTok.

Џулија Фокс додаде дека не одговорила на првите обиди на Кејн Вест да ѝ се доближи.

„Ми пишуваше пораки, но јас не одговорив. Затоа што не сакав повторно да излегувам со славна личност. Ништо не излегува од тоа… Ѕвездите се секогаш малку здодевни, а воопшто не се како што ги замислувате“, изјави актерката.

Слични објави

„Не ја искривувајте сликата“: По документарецот се огласи портпаролката на Хари и Меган

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 10 декември

Еспресо

Северина има посебна порака за голманот на Хрватска откако го победија Бразил

Еспресо

„Имав крофни на нозете“ – Тијана Дапчевиќ морала итно да направи операција

Еспресо

Промена на подобро: Два хороскопски знаци ќе скокаат од среќа следната недела!

Еспресо

(Видео) Почна гласањето за детската евровизија – да го дадеме гласот за бројот 10 и за Лара, Ирина и Јован

Еспресо
Се вчитува....