25.8 C
Скопје
13:14 - 14 април, 2024

Бритни Спирс повторно навредува: Овојпат ѝ се нафрли на колешката Кристина Агилера

Бритни Спирс повторно е во центарот на вниманието со контроверзна објава на Инстаграм. Пејачката зборуваше за нејзината долгогодишна естрадна ривалка Кристина Агилера, навредувајќи ја дека пејачката избира крупни танчерки за таа самата да изгледа послаба на сцената и во видеата.

„Да ги имав танчерките на Кристина Агилера ќе изгледав многу витка“, пишува во објавата и додава „Открив дека постои само еден начин да изгледате слабо, а тоа е дружење со дебели луѓе“ – цитирајќи го всушност комичарот Родни Денџерфилд.

принтскрин

Објавата на Спирс предизвика лавина негативни коментари од корисниците на социјалните мрежи.

Според Пејџ Сикс, после ваквата навреда самата Кристина Агилера ја исклучила Бритни од „пријателите“ кои ја следат на нејзиниот Инстаграм профил.

 

Слични објави

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо

(Фото) Се омажи ќерката на Бранко Црвенковски: Марија во елегантна венчаница го кажа судбинското „да“

еспресо

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо
Се вчитува....