12.8 C
Скопје
21:55 - 27 февруари, 2024

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ ја покажа ташната од 3.500 евра: „Ѕверка“ што привлекува внимание!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ мина неколку дена во Србија за прославата на Свети Никола, но по пет дена се врати кај сопругот Немања Гудељ во Севиља, од каде заедно отпатуваа на одмор во Дубаи.

Оттаму ќерката на Цеца постира радосни фотографии на својот Инстаграм профил, но една особено привлече внимание.

Инстаграм принтскрин

Таа сега позираше во природно издание, без трошка шминка додека ужива во хотелскиот амбиент, облечена во шарен фустан со длабоко деколте.

Меѓутоа, она што многумина го забележале е нејзиниот „моден детал“, односно чантата која ја држи во скутот.

Розовата „ѕверка“ на брендот „Луј Витон“ чини неверојатни 3.495 евра, и уште еднаш е јасно дека Анастасија не штеди кога е модата во прашање.

 

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....