18:38 - 20 април, 2024

(Видео) Снимка за која сите зборуваат: Јелена Карлеуша шокираше со изглед без шминка

Српската пејачка Јелена Карлеуша се снимаше со своето куче Алфа и покажа како изгледа без трошка шминка.

И додека сите зборуваат за нејзиното заедничко појавувае со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ на концертот на Драгана Мирковиќ, Карлеуша повторно е во центарот на вниманието поради нешто поинакви причини.

Таа овој пат го привлече вниманието со видео кое го сподели на својот инстаграм-профил, а во кое покажа како изгледа кога камерите не се вклучени. На него таа е во домашна верзија, без професионална шминка и фризура, заедно со нејзиното куче Алфа.

Карлеуша се насмеа и задоволно го бакна нејзиниот драг миленик.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Слични објави

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо
Се вчитува....