Пејачот чиј хит го пее цела планета ги залуде социјалните мрежи со голиот стомак

Популарниот пејач Шон Мендез (21) кој стана популарен поради својот хит „Сењорита“ која ја изведува заедно со Камила Кабељо, ги почести фановите со една разголена фотографија.

На сликата Шон јаде авокадо и е без маица, па се гледа неговото згодно тело.

Оваа фотографија привлече големо внимание. Досега собрала 6 милиони лајкови.

View this post on Instagram

🥑

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

Слични објави

Вака изгледа кога Софија Вергара го слави 47 роденден (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп 03.10.2019, четврток

Igor

ЗДРАВО И АРОМАТИЧНО: Масло од семки од тиква и неговите хранливи вредности

Igor

Поранешната на Кајмакоски секој ден во долна облека на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Владо Јаневски ќе им пее на скопјанките за 8 Mарт!

Васко Спасоски

Ниту родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска го промени изгледот! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

десет + 6 =

Слични објави

Фановите загрижени: Познатата пејачка ИСЧЕЗНАЛА?

Igor

Со ФИЛМОВИ ЗА ВОЗРАСНИ ја пополнувала празнината: Сопругата на ВИЛ СМИТ отворено за сексуалната зависност (ФОТО)

Igor

Ги распамети фановите: Цеца среде зима се соблече во купаќи (ВИДЕО)

Слободен печат

„Нозете ти се како стапчиња“: Фановите ја критикуваат Ана Николиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Какви коли возат славните и богатите (ВИДЕО)

Igor

Во гимнастиката е најдобра, а и модата ѝ оди од рака (ФОТО)

Igor