Пејачката го почасти фановите за 30-годишнината од кариерата: Мараја Кери штотуку објави нов ремикс албум!

Како дел од прославата за 30-годишнината од својата кариера, Мараја Кери објави нов ремикс албум кој е полн со хитови од нејзиното издание од 2012 година – „Charmbracele“.

На албумот, меѓу останатите, се наоѓаат и освежените верзии од нејзините „Through the Rain,” „I Only Wanted“, „The One,” „Boy (I Need You)”.

Целиот албум се состои од тринаесет ремикс песни и трае околу осумдесет минути.

Ремикс албумот е достапен на сите стриминг сервиси…

Слични објави

ПОЗЛАТЕН КОРСЕТ: Од цената на стајлингот на Јелена Карлеуша ќе ви се сврти во глава

Igor

ФОТО: Пејачката Антониа Гиговска „пука“ во претесни хеланки!

Васко Спасоски

Што најмногу гледавме на малите екрани во текот на 2020 година: Статистиката е многу интересна!

Еспресо

„Либеро бенд“ го претстави новиот проект „1000“ ВИДЕО

Igor

Џиџи Хадид има нов дечко: Убавицата го улови Господинот совршен! (ФОТО)

Igor

За фотомоделот Вилдане нема зима, се појави „пиштол“ гола (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

деветнаесет + 2 =

Слични објави

Неговиот љубовник му беше кум, а дечкото го гледаше од прозорот на хотелот: Фамозниот брак на Елтон Џон со жена! (ФОТО)

Еспресо

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Еспресо

Сите со нетрпение ги очекуваат: Метју Пери откри кога ќе продолжи снимањето на „Пријатели“

Еспресо

Фронтменот на ДИСЦИПЛИНА КИЧМЕ преживеал мозочен удар

Igor

ЦЕЛ БОДРУМ ГЛЕДА ВО НЕА: Северина во бикини е вистинска БОМБА (ФОТО)

Igor

Сите го паметиме како злобниот но и згоден заводник од Титаник – Но повеќе нема ниту трага од неговиот заводлив лик (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian