ФОТО | Откако ја откопа својата мачка и ја зготви, пејачката сега призна дека во домот има и череп од 6-годишно девојче

Раперката Азилија Бенкс која неодамна го сподели целиот процес на откопување на својата мачка, па се до варење и зачувување на нејзиниот череп во знак на сеќавање, сега јавно на австралиската радио станица призна дека поседува и череп од шест-годишно девојче.

Девојчето наводно починало од сериозни повреди на главата. Таа на изненадување на водителот од черепот од мачката наеднаш се префрлила на черепот од девојчето и ја изненадила целата јавност која ја осуди дека е морбидна.

Азилија во емисијата говорела за својата љубов кон коските и човековата анатомија.

Фото: Јутјуб

На прашањето зошто има череп од мало девојче во својот дом таа одговори:

Фото: Јутјуб

„Јас обожавам коски, ако ја проверите вашата картичка и возачка дозвола, ако сте донатори на органи, тие не го земаат само здравото срце или црниот дроб, туку имаат право на секој дел од телото, а некои од нив и ги продаваат. Постојат многу интернет стани за научни истражувања на кои всушност можете да купите човечки череп, како овој“, изјави пејачката и повторно го шокираше светот, притоа нагласувајќи дека не му сторила ништо лошо на својот мачор, туку едноставно сакала неговиот череп да го задржи за спомен.

Слични објави

Косата расте како луда! ЖЕНИТЕ полуделе по овој шампон за КОЊИ!

Igor

„The Pussycat Dolls“ повторно на удар: Гледачите се жалеле поради настапот на Никол и останатите девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Анистон и Витерспун: Порано најдобри пријателки, а сега не се поднесуваат

Igor

Ќе доживеат СУДБИНСКА ЉУБОВ: Крајот на мај им носи среќа на ОВИЕ хороскопски знаци

Igor

Заедно ќе го пребродиме ова: Адриана Лима упати порака до сите во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

пет + 11 =

Слични објави

БРЕД ПИТ се повлекува од глумата и започнува НОВ БИЗНИС!

Igor

Српската пејачка Дара Бубамара бремена од 23-годишното момче?

Васко Спасоски

Трикот на Клои Кардашијан за постигнување совршен задник! (ФОТО)

Еспресо

Ќе го обожавате: Подгответе си сами фокачо леб со маслинки и рузмарин (РЕЦЕПТ)

Igor

ПО СТАПКИТЕ НА ДИЈАНА: Хари и Меган со Арчи заминуваат во Африка

Igor

Ја чува плажата на Миконос: Вака познатиот Мич ужива на грчкиот остров со 28 ГОДИНИ ПОМЛАДАТА ИЗБРАНИЧКА!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian