Меган Фокс прозборе за врската со раперот: Ние сме две половини на иста душа

Глумицата Меган Фокс во мај 2020 година, после десет години брак, го остави својот сопруг Брајан Остин Грин поради раперот Машин Ган Кели, во кого се вљубила на снимање на спот.

После тоа глумицата три месеци не се огласуваше, а сега, во последното интервју прозборе за својот живот.

„Мојот живот многу се смени за време на карантинот. Лудо е. Не сум некој кој сака да има ограничувања или наметнат авторитет и тешко почитувам такви работи, но во оваа ситуација сфатив дека немам друг избор. Беше предизвикувачики“, рече Меган за Entertainment Tonight.

Глумицата својата врска со раперот ја потврди и на Инстаграм, каде што објави нивна заедничка фотографија, а сега призна како дошло до нивната врска.

„Истата минута кога се најдовме во просторијата, постоеше таа некоја неописива хемија. Наместо сродна душа, ова беше близначки пламен, а тоа е спиритуален концепт на поврзаност на две души. Значи, ние сме всушност две половини на иста душа. Тоа му го кажав штом го почувствував“, објаснува Меган.

Слични објави

Нега на косата на природен начин

Igor

Бело минијатурно бикини и мускули по цело тело: Полудеа мажите, но и жените по оваа фотка на Џеј Ло! (ФОТО)

Еспресо

Крис Џенер откри колку Ким и Кајли заработуваат за една објава на Инстаграм

Igor

Сексот со овој хороскопски знак е повеќе од фантастичен!

Igor

Таа е кул мајка која обожава да танцува: Џесика Алба ја освои Тик-Ток платформата и ги воодушеви фановите (ВИДЕО)

Еспресо

Неодговорени прашања: Разочарувачката завршница на серијата „Слом“ ги разлути гледачите

Еспресо

Остави Коментар

1 + четири =

Слични објави

Ретко кој го видел во ова издание: Погледнете како изгледа Харис Џиновиќ без капа на глава! (ФОТО)

Што НЕ ТРЕБА да јадете за појадок ако сакате да ослабнете

Igor

Пере за првпат сподели фотографии од малечката Софиа

Еспресо

Снимка од Луна Џогани предизвика „војна“ на социјалните мрежи: Кога ќе погледнете, ќе ви стане јасно зошто! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Принцот Луи полни две години: Фотографиите што ги објавија Кејт и Вилијам се симбол на надеж во борбата против коронавирусот

Еспресо

СЕ ОГЛАСИ И ДЕДОТО: Таткото на Меган Маркл изненади со изјавата

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian