Мајли Сајрус: Користам секс играчки за дизајн на ентериерот

Светски познатата пејачка Мајли Сајрус во неодамнешното интервју откри дека повеќе ја привлекуваат женските тела отколку машките. Имено, славната пејачка призна дека машките тела не ја возбудуваат толку многу како женските.

Поранешната Дизни ѕвезда, која е бисексуалка, вели дека сè се сведува на естетика.

„Девојките се многу позгодни. Сите тоа го знаеме“, изјави таа.

„Мислам дека со тоа можат сите да се сложат уште од античките времиња кога изработувале машки полови органи како скулптури“, додаде таа.

„Освен тоа, не сум толку заинтересирана, го сакам машкиот полов орган како уметнички предмет. Навистина го сакам тој облик, мислам дека одлично одговара на масата“, додаде таа.  

Младата пејачка својата куќа оваа година наместо со елка и лампиони ја украси со бројни секс играчки.

„Ги купувам за себе, но на крајот ги користам за дизајн на ентериерот. Сексот и дизајнот на ентериерот одат рака под рака“, се пошегува таа.

Тоа не е првпат Мајли да користи вибратори за двојна намена.

„Кога ќе купам вибратор не го употребувам во спалната соба, бидејќи ми се допаѓа повеќе како тој изгледа на мојата маса“, изјави Мајли, која е позната по ексцентричните потези во животот.

Слични објави

Леонардо Дикаприо: Денот кога мојот живот се промени

Еспресо

Со црево на плажа: АЊА ВЕТЕРОВА ја испира негативната енергија (ВИДЕО)

Igor

Пејачката Ирена Спасовска позира топлес! (ФОТО)

Васко Спасоски

Вашиот нов омилен оброк – Одлични палачинки со праз, сланина и спанаќ

Igor

Хари и Меган се плашат за својата безбедност

Еспресо

Катастрофална грешка на фотографијата на Ким која нејзините деца нема да ја заборават! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

пет × два =

Слични објави

Поранешната сопруга на легендарниот боксер е пронајдена мртва!

Еспресо

Видео хороскоп 02.10.2019, среда

Igor

ВЕЌЕ СЕ ОГРАНИЗИРА СВАДБАТА: Актерот и пејачката смислија се, а ова се деталите!

Igor

Додека Лила лежи и гледа телевизија, тој и ги бакнува нозете… (ФОТО)

Еспресо

Поранешната тинејџерска ѕвезда го запознала својот вереник на рехабилитација! (ФОТО)

Еспресо

Емотивната изведба на Бијонсе за време на комеморацијата на Коби и Џиџи! (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian