ФОТО | Фотографија полна љубов: Мајкл Даглас во прегратка со својот едномесечен внук

Познатиот холивудски актер Мајкл Даглас (76) е пресреќен во друштво на својот внук, па така тој на социјалните мрежи сподели црно-бела фотографија на која го држи едномесечниот Рајдер.

„Првпат го видов мојот едномесечен внук Рајдер“, напиша тој под фотографијата која е полна љубов оставајќи и насмеано емоџи и срце.

Неговиот син Камерон Даглас кој до неодамна беше познат во јавноста по своите пороци и неговата пернерка Вивијан Тибес му посакаа добредојде на нивното второ дете Рајдер Т. Даглас кон средината на декември. Парот веќе ја има тригодишната Луа.

Еден месец подоцна и гордиот дедо конечно го запозна својот внук. 

За потсетување, Камерон (42) е првиот син на актерот, кој го доби со Диандра Морела Даглас со која беше во брак од 1977 до 1995 година.

Мајкл е веќе 21 година во брак со актерката Кетрин Зета Џонс со која ги имаат ќерката Карис и синот Дилан.

Слични објави

Лејди Гага додека „јаваше“ обожавател падна од бината (ВИДЕО)

Igor

Штрудла со афион

Igor

ВАЖНО ДА НЕМА ГЛАДНИ: Бон Џови има ресторан, оброците немаат цена

Igor

Малата Дениција модерна на Инстаграм: Анастасија Деа Богдановска и Бетмен Велит уживаат во улогата на родители

Еспресо

СКРИЕНО ЗНАЧЕЊЕ: Зошто Меган и Хари го избраа името Арчи Харисон?

Igor

Цел е со отоци и трпи болки: Популарниот Саша Ковачевиќ завршил во болница!

Васко Спасоски

Остави Коментар

9 + тринаесет =

Слични објави

Дали Илон Маск стана вториот најбогат човек во светот и го надмина Бил Гејтс?

Еспресо

Вуди Ален „персона нон грата“ во Америка

Igor

Неговиот живот се уште е мистерија, со уметноста предизвика скандали, а денес се смета за еден од најдобрите сликари на сите времиња

Еспресо

Тоа што Хилари Даф му го направи на своето дете многумина го осудија (ФОТО)

Igor

Харисон Форд повторно ќе се врати на улогата за Индијана Џоунс!

Еспресо

Меланија Трамп засенета од својата 74-годишна мајка (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian