Лила, вака не е хумано: Дали е ова најжешката фотка на Филиповска за ова лето? (ФОТО)

Очигледно Лила Филиповска денеска има намера да го сруши Инстаграм сообраќајот во Македонија.

Со последната фотка која таа ја објави на својот профил, веруваме дека со подзината уста ќе останат и мажите и жените.

Лила по кој знае кој пат докажа зошто е најпосакувана жена во нашата земја…

 

View this post on Instagram

 

By the sea #summer #summervibes #neverendingsummer #sea #love Photo by the best @rolladobolla

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Ние искрено се надеваме дека ова не е последната фотографија на Лила Филиповска за ова лето, бидејќи нели, тоа трае до 21 септември.

 

Слични објави

Поради коронавирусот се одложува Филмскиот фестивал во Кан

Еспресо

Пирс Броснан (66) не личи на себе: Ниту трага од Џејмс Бонд! (ФОТО)

Еспресо

Еве за колку пари ја продава невиноста овој модел (ФОТО)

Igor

За нивната средба зборуваат сите: Прва заедничка фотографија на Купер и Шајк по раскинувањето (ФОТО)

Еспресо

После свеќите со мирис на вагина, стигнува и парфем! (ФОТО)

Еспресо

Дарко Лазиќ МОРА НА ПСИХИЈАТАР: Поради колкот има проблеми во СПАЛНАТА СОБА!

Igor

Остави Коментар

2 − 1 =

Слични објави

Актерот Кирил Трајковски во карантин: Бил во Барселона со другар! (ФОТО)

Васко Спасоски

ЖЕСТОКИ, НО ВНИМАТЕЛНИ: Никој не би погодил со кој хороскопски знак е најдобро да сте во врска

Igor

Родена е Маргарита Стефановиќ, а убиен е Марвин Геј и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата

Еспресо

Милан Калиниќ збудале во изолација – Вака во реалниот живот се пишува домашно со децата (ВИДЕО)

Еспресо

Видео хороскоп за 2 јули 2019, вторник

Igor

Ава Карабатиќ открила: И како претседателка ќе објавувам разголени фотки, а за проститутките немам лошо мислење

Igor