Кончита со целосно нов изглед за новиот спот

Ѕвездата на Евровизија, Кончита Вурст, за потребите на новото видео целосно го промени изгледот. Речиси без шминка, со тренерки и кратка руса коса, Кончита шокираше со драстична промена.

Новата песна носи наслов „Hit Me“. Сепак, Кончита не открива дали се работи за трајна промена на изгледот со кој стана позната или пак се работи само за потребите на новиот видеоспот.

Погледнете го целосното видео во продолжение:

Слични објави

Видео хороскоп за 31.05.2019, петок

Igor

За Миа Костова летото не е завршено! Водителката се сонча во Турција ама и снима спот – погледнете за кого (ФОТО)

Igor

Тотално во нејзин стил! Заштитната маска на Зорица Брунцлик е апсолутен хит (ФОТО)

Еспресо

Ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин нападната и ограбена: Ова се тешки времиња и треба да се чуваме едни со други (ФОТО)

Еспресо

ФОТО: Кај Елена Велевска мора се да биде во тон: Популарната пејачка облече фустан и заштитна маска со циркони!

Васко Спасоски

Калиниќ објави ново видео со синот: Ова е сиротиот Вујо кој социјалните служби треба да го преземат (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

единаесет + единаесет =

Слични објави

Овие работи жените не сакаат да ги делат ниту со своите партнери

Слободен печат

Дневен хороскоп: Раковите ќе свртат нов лист, Рибите ќе треба да дадат совет

Igor

Инфлуенсерите и туристите „полудеа“ по скалите од филмот „Џокер“!

Igor

Тага во семејството на Дарко Лазиќ: Си замина нашиот столб!

Еспресо

Запознајте ги трите Aлбанки кои играат во порно филмови (ФОТО)

Igor

Го уценувала со секс-снимка и голи фотографии и сега поради тоа мора да плати 196.000 евра (ФОТО)

Васко Спасоски