Како во ледено кралство: Погледнете како Џенифер Лопез го украси својот дом

Џенифер Лопез и покрај бројните ангажмани се подготвува и за новогодишните и божиќните празници. Латино дивата на Инстаграм покажа како го украсила својот дом.

Instagram
Instagram

Бела елка, со бели лампиони, многу светулки и украсни меѓу кои доминира белата боја. Фановите беа воодушевени, во домот на Џеј Ло сѐ изгледа како да е прекриено со снежна прекривка, како ледено кралство.

Џенифер со оваа фотографија и го честиташе Денот на благодарноста од нејзиниот дом, упатувајќи најубави желби до сите нејзини фанови и пријатели.

Слични објави

Емотивна велигденска честитка на Џеј Ло: Денес е ден кога ги славиме чудата, затоа се бориме за нашето чудо

Еспресо

ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ си купи нова играчка: Опасната машина ја платил 120.000 евра

Igor

Не му треба каскадер: Том Круз учи да лета со параглајдер

Igor

Зошто Никол Кидман и УДИРАЛА ШЛАКАНИЦИ на својата мајка? (ВИДЕО)

Igor

Двојка во тон: Александра Заева со своето момче во елегантна зелена комбинација (ФОТО)

Igor

Принцот Хари и Меган Маркл бараат нов дом во Лос Анџелес?

Еспресо

Остави Коментар

два × три =

Слични објави

Се бореше на децата да не им остави ниту цент, а синот не го ни запозна: Холивудскиот продуцент Стив Бинг изврши самоубиство

Еспресо

Модното царство на Викторија Бекам пред банкрот! Погледнете колку милиони загубила досега!

Васко Спасоски

Како да изгледате млади и после 60-те: Само погледнете ја Брижит Макрон! (ФОТО)

Igor

Принцот Хари се збогуваше од кралското семејство и пристигна во Канада: Почнува нов живот со Меган и Арчи (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

„ЦРНАТА ОВЦА“ од популарниот бенд ЦЕЛОСНО СЕ СМЕНИ, фановите не ја препознаваат

Igor

Терминатор вежба, Лулу го набљудува – Шварценегер не се дели од своето магаре (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian