Хелена Бонам Картер ужива со своето помладо момче: 22години разлика, но љубовта цвета!

Британската актерка Хелена Бонам Картер (54) е во врска со писателот Раџ Даг Холмб (32) од 2018 година, а иако многумина се сомневаа во нивната љубов бидејќи меѓу нив има 22 години разлика, тие се сепак неразделни.

Имено, парот неодамна беше фотографиран при прошетка низ улиците на Лондон, а актерката навистина уживаше во друштвото на нејзиниот помлад избраник.

Profimedia
Profimedia

Sвездата на филмот „Чарли и фабриката за чоколади“, како и на серијата „Круна“, не се грижи за разликата во возраста, а таа изгледа вљубено повеќе од кога било.

Актерката, најпрво беше во брак со ирскиот актер и продуцент Кенет Брана од 1994 до 1999 година.

По втор пат се омажи за американскиот режисер Тим Бартон и тие беа во брак од 2001 до 2014 година.

Profimedia
Profimedia

Британката, која ја започна својата кариера во 1983 година и беше номинирана за Оскар, е посреќна во својата нова врска од кога било, а папараците ја препознаа по нејзиниот уникатен стил на облекување.

Сите мислеа дека нивната врска е само флерт и беа изненадени што Хелена е сè уште со Рај. Многумина коментираат дека не предвидувале долга врска поради разликата во возраста и различниот начин на живот, но можеби тоа е причината што толку добро се сложуваат, изјави извор близок на актерката.

Слични објави

Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Igor

Адел ги остави без здив фановите со нејзиниот неверојатно тесен струк: Пејачката се пошегува на своја сметка! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ексцентричниот Принц ја обожавал виолетовата боја, со денови не спиел, а починал од опијат 50 пати посилен од хероин

Еспресо

Турбулентната врска на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ низ годините: Се сакаме како првиот ден кога се запознавме!

Еспресо

Шон Мендес ги згрози обожавателките со својата нехигиенска навика

Igor

Косовска пејачка со еротски настап на кој имаше и деца, јавноста со бурна реакција (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

петнаесет − тринаесет =

Слични објави

Детаљ од младоста кој не може да го заборави – Кејт Мос со воодушевување се потсети на бакнежот со оваа легенда!

Еспресо

Сите се смеат за манекенскиот чекор на бујната старлета во танга (ВИДЕО)

Igor

Какви здолништа се „маст хев“ за оваа есен (ФОТО)

Igor

Силвестер Сталоне запрепасти многумина со новиот изглед (ВИДЕО)

Еспресо

Парис Хилтон го потврди тоа што се шпекулира со месеци: Тој е нејзината нова љубов! (ВИДЕО)

Еспресо

Родени шефови – Тие се најупорните и најдоминантните хороскопски знаци!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian