Изгледа ќе има трета среќа! На Коки Јанков му пропадна и вториот брак? (ВИДЕО)

Естрадниот магазин „Бекстејџ“ објави дека музичарот Коки Јанков се разведува и од неговата втора сопруга, адвоката Маја Парговска.

Наводно, Коки откако се развел од Росана, се оженил вторпат со старо – новата девојка Маја, со која бил пред Росана, но наводоно и тој брак „пукнал“, а во моментов во тек била бракоразводната постапка.

Слични објави

Страсната афера на Наоми Кембл и Мајк Тајсон! (ФОТО)

Еспресо

Омилениот глумец од „Лудите седумдесетти“ обвинет за силување на три жени: Му се заканува казна од 45 години!

Еспресо

Браќа близнаци кои се ожениле со сестри близначки имаат деца кои неверојатно си личат (ФОТО)

Еспресо

Шарлиз Терон НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Малку жени би се осмелиле на ваква фризура (ФОТО)

Igor

Овој рецепт го користат и манекенките: Рамен стомак за само три дена

Igor

Елена Ристеска важи за секс-симбол, но погледнете какви другарки има (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

единаесет − три =

Слични објави

Необични места во Европа кои морате да ги посетите (ФОТО)

Еспресо

Поради неа денот трае подолго: Градбата која го успори движењето на Земјата! (ВИДЕО)

Еспресо

Со уметност против корона: Ентони Хопкинс компонираше валцер, а сега покажа и како слика (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Ниту заштитна маска не го го спречи Бен Афлек да „ужива“ во пороците (ФОТО)

Еспресо

Поранешната на Кајмакоски секој ден во долна облека на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Кејти Холмс на работ на банкрот: Ја продаде луксузната вила за да може да застане на нозе!

Еспресо