И нема рамна: Ова се најжешките фотки на Лила за ова лето (ФОТО)

Без двоумење и ова лето на социјалните мрежи доминираше познатата водителка Лила Филиповска каде објавуваше жешки фотографии.

Тоа беа фотки најчесто од нејзините патувања и одмори, а се разбира „најлајкувани“ беа тие на кои имаше најмалку облека на себе.

Искрени да бидеме, беше тешко да се изберат најжешките фотографии на атрактивната водителка за ова лето, но да започнеме со ред.

Ова се петте најжешки фотки на Лила во последниве три месеци:

 

View this post on Instagram

 

Sunset #sunset #sea #tivat #montenegro #summer #love

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

 

View this post on Instagram

 

I was made for sunny days #summer #sea #sunny #sun #life #love

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

 

View this post on Instagram

 

Serial Chiller by @sarafashionofficial #sea #summer #me #life #friends #fashionpost #bikini #beach #beachday

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

 

View this post on Instagram

 

За една добра фотографија е потребен добар производ , добра шминка и фризура, добар фотограф и одлично светло!!! И секако да се сликате во поза која ќе ги истакне атрибутите а ќе ги скрие несовршеностите! Сепак нели никој не е совршен ‍♀️ . Ја имам таа среќа сите овие сегменти да бидат исполнети за да ги поставам овие слики буквално без ништо да менуваме , ниту фотошоп ниту филтери. Да се разбереме, ништо не е погрешно освен ако се претера . А секако овој костим од @sarafashionofficial е толку атрактивен да би било штета да го немате. Уживајте во убавината во сите форми и бидете главни на плажа Тнх до мојот прекрасен тим на професионалци . Photo: @general_filmstudio Hair and make up, stylist :@lpercinkova Location manager and assistant : @rolladobolla @almarehotel_ ❤️ @zeiss_monokl Ве сака ваша Лила . #monday #yello #bikini #nofilter #nophotoshop #life #love #newcollecion #sarafashion #me #lovemylife

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Слични објави

Пејачката не е скржава: Северина блесна во фустан од 3.000 долари (ФОТО)

Igor

Елен Деџенерис се пошегува дека луксузната вила ѝ е како затвор и доби остри критики

Еспресо

Малку поинаков и повкусен појадок кој се подготвува за само 15 минути (РЕЦЕПТ)

Igor

Како манекенка од насловна страна: Погледнете како изгледа ќерката на еден од нашите најдобри актери – Лазар Бараков (ФОТО)

Еспресо

Ја поврзуваат со Марс: „Крвавата река“ е чудесна, но и опасна (ФОТО)

Еспресо

Хороскоп за 31 октомври 2019 – Овните ги очекуваат убави вести во љубовта, Стрелците со проблеми на работа

Igor

Остави Коментар

6 + 4 =

Слични објави

Прашајте ги во живо Антониа и Иван – вечерва на Инстаграм!

Ле­бот ни­ко­гаш не ос­та­вај­те го да стои во ќесе

Igor

Марија Шерифовиќ потврди дека ќе роди бебе: Ако биде женско, ќе биде бандит како мене! (ФОТО)

Васко Спасоски

Можете ли да погодите со што би се занимавал Роналдо да не е фудбалер?

Igor

Авторката на „Хари Потер“ сподели нова бесплатна онлајн книга за децата во карантин

Еспресо

Прсти да излижеш: Полнети печени компири со фил од пица

Igor