ФОТО | Парис Хилтон објави досега невидени фотографии кога имала 18 години: „Ја гледам болката во моите очи“

Минатата година Парис Хилтон објави документарец за нејзиниот живот, во кој зборуваше за тешките моменти низ кои поминала. Богатата наследничка на империјата „Хилтон“ реши да сподели некои од нејзините досега невидени фотографии на нејзиниот твитер – профил.

Таа тврди дека имала ужасни искуства кога одела во едно училиште.

Овие фотографии се направени кога имав 18 години и неодамна се присетив на ужасните искуства што ги поминав во училиштето „Provo Canion“. Ја гледам болката во моите очи. Гледајќи го ова сега, знам дека како тинејџерка би била горда на жената што сум денес, напиша Парис под објавата.

Слични објави

Лепа Брена не можела да влезе во студиото од огромниот шешир (ФОТО)

Igor

Тамара Тодевска меѓу шесте силни жени од регионот кои прават промени

Еспресо

Јелена Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ во полиција: Го обвинила дека ја претепал

Еспресо

Дарко Лазиќ МОРА НА ПСИХИЈАТАР: Поради колкот има проблеми во СПАЛНАТА СОБА!

Igor

Смешната страна на хороскопските знаци: Ако сте Рак и ви се чини дека некој ве зафркава, веројатно сте во право

Еспресо

Сопругата на Амиџиќ направила новогодишна бајка во нивниот луксузен стан – погледнете ги сите детали (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

десет + тринаесет =

Слични објави

Италијанците се гневни на славната манекенка поради видеото во кое се мајтапи со коронавирусот и глуми задушување

Еспресо

Шенка за Ѓорѓи: Јас сум тука, живеам, се радувам, плачам, чувам внуци – греота е тој што повеќе го нема (ВИДЕО)

Igor

Дарко Лазиќ МОРА НА ПСИХИЈАТАР: Поради колкот има проблеми во СПАЛНАТА СОБА!

Igor

Поранешната ѕвезда на Дизни сними филм за возрасни облечена како калуѓерка (ФОТО)

Еспресо

Поранешната Мис на Југославија има 57 години и изгледа феноменално! (ФОТО)

Еспресо

Кети Пери потврди дека е бремена, а веста ја откри во новиот спот (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian