ФОТО | Невозможно е да погодите колку години имаат овие славни лица: Дали тие го пронашле еликсирот на младоста?

Некои актери изгледаат премногу добро за своите години, па така всушност секој би се запрашал дали тие всушност успеале да го најдат еликсирот на младоста?!

Се уште се чудиме кога ќе се потсетиме колку всушност години имаат овие неколку актери, а нивниот израз на лицето воопшто не одговара со таа бројка.

Погледнете за што ви говориме…

Питер Динклиџ (51)

Фото: Профимедиа

Луси Лу (51)

Фото: Профимедиа

Кети Бејтс (72)

Фото: Профимедиа

Дејвид Духовни (60)

Фото: Профимедиа

Лина Хиди (47)

Фото: Профимедиа

Рашел Лефевр (41)

Фото: Профимедиа

Џим Парсон (47)

Фото: Профимедиа

Коби Смалдерс (38)

Фото: Профимедиа

Џилијан Андерсон (52)

Фото: Профимедиа

Слични објави

Селма Блер за нејзината тешка болест: Никого не видов за празниците. Плачам и тешко ми е …

Еспресо

Форбс: Најбогатата пејачка „тежи“ 600 милиони долари

Igor

Саша Ковачевиќ пред банкрот го затвора својот ресторан: Најмногу мислам на вработените!

Еспресо

И Цеца се огласи по драмата на Инстаграм: „Вељко не влегува во јавни препукувања на ваков примитивен начин“

Igor

Цел живот верни на една фризура – Овие познати дами не го менуваат својот имиџ за ниедна цена (ФОТО)

Igor

Пет илјади евра само за една вечер, еве како ги заработува Луана (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × 2 =

Слични објави

Разголена во базен: Александра Накова го покажа СЕКСИ ЗАДНИКОТ, фановите не можат да го тргнат погледот (ФОТО)

Igor

Членовите на „Рибља чорба“ нема да присуствуваат на комеморацијата и кремирањето на Миша Алексиќ

Еспресо

ДЕНЕС Е ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ПЕЈАЧКИ, а оваа фотографија открива како изгледала на почетокот на кариерата (ФОТО)

Igor

Аделина Тахири има два-три збора за нејзиниот сопруг Серјожа Марков (ФОТО)

Igor

Загина ѕвездата од серијата која се гледаше и во Македонија (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Руски астролог открива: Овие три знака во 2020 година ги чека голема среќа!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian