8.8 C
Скопје
23:16 - 3 март, 2024

(Фото) На раб на вулгарно: Рита Ора ги покажа голите гради во проѕирен фустан

Британската пејачка со косовско потекло Рита Ора шокираше со својата облека на синоќешната забава на британскиот „Вог“.

Таа на црвениот тепих пристигна во целосно проѕирен црн фустан, под кој имаше само гаќички во боја на кожа. Нејзините гради биле покриени со две цветови сошиени на ткаенината.

Ора ги воодушеви сите присутни со својот изглед, кој го комплетираше со голем украс на вратот и проѕирна маска на лицето. Таа носела класични црни сандали на нозете, а нејзината фризура била исклучително едноставна.

Таа без проблем позираше во креација која откривала повеќе од што покривала. Таа решила да го остави градникот дома, па сите гости, но и обожаватели, ги почестила со глетката на нејзините голи гради.

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....