4.8 C
Скопје
07:18 - 27 февруари, 2024

(ФОТО) Ќерката на Здравко Чолиќ за момент ја украде славата на својот татко: Природна убавица која ужива да се фотографира

Ќерката на пејачот Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ е многу активна на социјалните мрежи. MМладата девојка е особено активна на својот инстаграм – профил, а овој пат своите следбеници ги воодушеви со својата природна убавина објавувајќи фотографии на кои позира во костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)


Уна за многу кратко време доби над илјада допаѓања, а во преден план ги стави природните бујни гради.

Да потсетиме, Уна е постарата ќерка на поп ѕвездата Здравко Чолиќ и неодамна наполни 20 години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)


На споменатата социјална мрежа ја следат повеќе 30.000 луѓе.

Уна секој слободен момент го користи за патување, па често објавува фотографии од егзотични локации.

Слични објави

Астропрогноза за вторник, 27 февруари: Важни вести за Раковите, пари за Вагите

еспресо

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо
Се вчитува....