ФОТО | Бред Пит има повеќе тетоважи и од Анџелина: Неговото мускулесто тело ќе ве остави без здив!

Холивудскиот шармер, Бред Пит, бил забележан на одмор на островите Туркс и Каикос, а неговото тело покриено со тетоважи било во фокусот на папараците.

Profimedia
Profimedia

Папарацо фотографите успеале да го фотографираат во опуштено издание во кое што одамна не сме го виделе славниот оскаровец.

Profimedia
Profimedia

Во друштво на неговиот пријател Фли, попознат како басист од групата „Red Hot Chilli Peppers“, Бред уживаше во водените авантури, а веројатно и заедно ја дочекале и Новата година.

Иако на 18 декември Бред го прослави својот 58 роденден неговото фит – тело покриено со тетоважи не ги открива неговите години.

Profimedia
Profimedia

Во обемната колекција на тетоважи на Пит се првите иницијали на секој член на семејството, тетоважи дизајнирани од поранешната сопруга Анџелина Џоли, роденденот на неговата поранешна сопруга, латинскиот збор „Invictus“ што значи несовладлив и други чие значење не го знаеме.

Profimedia
Profimedia

На патувањето не го придружуваше Никол Потуралски, а избор близок на манекенката изјавил за „People“ дека не е со оскаровецот од август.

Profimedia
Profimedia

“Бред не ја видел Никол од август. Тоа никогаш не била врска”, рече изворот во октомври. Се видоа неколку пати и тоа е тоа. Не можете да го наречете разделување, бидејќи тие никогаш не беа заедно! Беше тоа едно необично дружење и тоа е тоа”.

Слични објави

Си кажаа сешто: Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ се испокараа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Луна Џогани откри за лошата здраствена состојба: „Вистина е…“ (ФОТО)

Igor

Пејачката Тајчи емотивно за средба со обожавателка: Ѝ се потпишав на моја касета од 1991 година! (ФОТО)

Еспресо

Најпознатата Албанка се „фаќаше“ со момчето покрај базен (ФОТО)

Васко Спасоски

Косата расте како луда! ЖЕНИТЕ полуделе по овој шампон за КОЊИ!

Igor

Хари и Меган се плашат за својата безбедност

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет + Шестнаесет =

Слични објави

Видео хороскоп за 26 август 2019, понеделник

Igor

Манекенка од Полска ги тетовираше очите, а сега може да остане потполно слепа: Човекот кој ја тетовирал направил грешка (ФОТО)

Еспресо

Бизарна исповед на партнерот на Џорџ Мајкл: Кога го најдов мртов, го фотографирав

Еспресо

Пинк за борбата со короната од која е заразен и нејзиниот син: Никогаш во животот не сум плачела повеќе!

Еспресо

Пропадна и вториот брак! Се разведува фолкерката Сани! (ФОТО)

Igor

Хороскопски знаци кои важат за најголеми манипулатори!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian