24.8 C
Скопје
14:18 - 13 август, 2022

Контроверзниот костим за капење е топ тема на форумите, поекстремен е и од тангите

Модната куќа „Шејн“ пушти нова линија на костими за капење, за кои најблагиот збор е смелост.

Оваа линија на костими за капење предизвика цела низа реакции. Додека на некои им се допаѓа, други не сфаќаат како некој би можел да го носи на плажа.

„И тангите се доволно лоши, но ова е чекор предалеку“, напишал еден корисник. Од друга страна, жената која го купила токму овој модел на костими за капење вели дека купувањето се исплатело: „Ова е најдобрата инвестиција во мојот живот“, напиша таа.

Овој костим за капење е достапен во црна и зелена боја, а цената е 5,99 фунти.

Дали вие би биле доволно храбри да одите на плажа во овој костим за капење?

Слични објави

Цеца го откажа концертот во Црна Гора: „Единаесет човечки животи неповратно згаснаа за неколку минути“

Еспресо

Лоша здравствена состојба на Салман Ружди: „најверојатно ќе го изгуби окото, нервите на раката му се отсечени, а црниот дроб е погоден и оштетен“

Еспресо

Попоски предупредува на голема претпазливост – ИЗРАЗЕНО НЕВРЕМЕ, еве кога (и во Скопје)

Еспресо

Лекарите открија зошто умираат вакцинираните лица кои се инфицираат со коронавирус

Еспресо

Случај Салман Ружди: Полиција пред домот на уапсениот во Њу Џерси; соседите вознемирени: „Во шок сме!“

Еспресо

Која беше Ен Хеч: „Слушам гласови и зборувам со бог“; од травматичното детство до објавување на нејзината бисексуалност

Еспресо
Се вчитува....