28.8 C
Скопје
18:15 - 14 април, 2024

(Видео) Шишки, кратка коса и сини леќи: Наташа Беквалац не личи веќе на себе

Пејачката Наташа Беквалац направи промена во својот изглед, па веднаш се пофали на Инстаграм.

Беквалац, која ја нарекуваат „Новосадската Барби“, решила да промени нешто на себе, па со необична шминка и друга фризура изгледа сосема поинаку.

Наташа, всушност, на Инстаграм го објави своето ново издание.
Таа стави и сини леќи, а оваа нејзина промена предизвика лавина реакции на мрежите.

„На убава жена сè и стои добро“, „Не личиш на себе“, „Каква промена“… се само дел од коментарите.

Наташа, инаку , признава дека е емотивно исполнета, иако моментално нема партнер.

– Сè уште нема некој кој ќе ми го привлече вниманието и навистина не размислувам за тоа. Емотивно сум исполнета, но јас сум слободна жена – изјави неодамна пејачката.

– Неодамна се допишував со некого преку Инстаграм. Малку флертувавме, но го блокирав. Не ме навреди, туку ми зборуваше неучтиво – изјавила Наташа.

Слични објави

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо
Се вчитува....