9.8 C
Скопје
21:28 - 20 април, 2024

(Видео) Најпосакуваниот српски ерген не го тргнува погледот од Јелена Розга додека таа пее

Актерот Милан Мариќ е еден од најинтересните ергени во Србија, но своите емотивни врски ги крие од „очите на јавноста“. Меѓутоа, згодниот Мариќ беше уловен на настапот на хрватската пејачка Јелена Розга и тоа многу блиску до неа.

Со оглед на тоа што е познато дека Милан сака дами кои се малку постари од него и бидејќи до пред неколку години беше во врска со 19 години постара жена, не е чудно што ја гледаше и слушаше Јелена Розга.

Милан (33) е снимен на настап на Јелен Розга (46) додека ја пее песната „Бижутерија“. Актерот застанал непосредно покрај бината и разговарал со член на тимот на Розга додека таа пеела.


Малку подоцна објавија од ПР тимот на Јелена со објаснување:

-Тоа беше синоќа, да, Јелена настапи на тој приватен настан, а Милан беше домаќин на програмата на компанијата што го направи настанот – кратко напишаа.

Слични објави

„Ајде веќе!“: Харис ѝ се дерел на Мелина пред сите, не сакал да дава изјави за медиумите

Еспресо

Единаесет милиони прегледи за 11 часа: Тејлор Свифт на најубав начин му оддаде почит на легендарниот филм, овој детаљ ги воодушеви сите

еспресо

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо
Се вчитува....