11.8 C
Скопје
00:05 - 1 март, 2024

(Видео) Дара Бубамара во минијатурно бикини во Дубаи: Српската пејачка ги распамети обожавателите

Дара Бубамара замина на одмор во Дубаи. Имено, по серијата настапи низ светот, пејачката се почести со патување на оваа луксузна и позната дестинација.

Таа веднаш по пристигнувањето во луксузниот ресорт се огласи преку социјалната мрежа Инстаграм, а по тој повод објави фотографии од глетката од хотелската соба, снимки од песочни плажи, како и снимка од леден коктел во кој ужива покрај базен.

Сепак, најголемо внимание привлекоа силиконските гради на Дара кои ги спакува во минијатурно  бикини. Реакциите на обожавателите не стивнаа, а коментарите за тоа како изгледа само продолжија.

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....