20.8 C
Скопје
21:59 - 19 мај, 2024

(Видео) „Чао, чао грд стану!“: Николина Пишек си ги спакува работите во кутии и се сели во вилата вредна 2 милиони

По смртта на сопругот Видој Ристовиќ, Николина Пишек повеќе не живее во нивниот дом во Белград, туку веќе си најде свој нов дом, а наскоро ќе ја започне новата фаза од животот во вила вредна 2 милиони, која се наоѓа во Загреб.

Николина сега на својот инстаграм-профил објави видео во кое ги покажа сите работи спакувани во кутии и откри дека се е подготвено за преселба во „паметната“ вила.

– Чао, чао грд стану. Си ја служеше својата цел, не можам да кажам дека убаво си поминавме, но тоа беа грди времиња – напишала Николина покажувајќи ги многуте кутии во кои ги спакувала сите работи.

Инаку, Николина пред неколку дена на Инстаграм објави дека наскоро се сели, а по тој повод меѓу другото напиша:

– Беше доста трнлив и предизвикувачки и ќе има секакви ситуации. Следната недела во исто време влегува и движечката екипа, ги растовараат работите, а се надеваме на ветеното пристигнување на мебелот во вторник. Каде и што ќе спиеме за тоа време, што и каде да јадеме, каде да се тушираме и што од која кутија да облечеме – не знаеме – напишала Николина во таа прилика.

Слични објави

(Фото) Салма Хајек на Кански филмски фестивал, неверојатно секси: Црн светликав фустан со голи рамена

еспресо

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо

„Во еден момент темнината стана неподнослива“: Беjби Лазања се борел со депресија, еве како го нашол спасот

Еспресо
Се вчитува....