12.8 C
Скопје
04:26 - 28 септември, 2023

(Видео) Бритни Спирс продолжува да ги загрижува обожавателите: Чудни танци и нов пријател со криминално минато

41-годишната американска пејачка Бритни Спирс, по раскинувањето со Сем Асгари, продолжува да предизвикува вознемиреност кај обожавателите. Пејачката на социјалната мрежа Инстаграм сподели ново видео со танцување, кое се повеќе наликува на крик за помош отколку нешто дури и оддалеку слично на кореографија.

Во кадарот Спирс прво танцува боса во црвен градник и во иста боја на гаќички. а потоа носи светло син градник над кој носи уште еден црн градник од тантела. Црните чизми го комплетираат изгледот.

Бритни танцува на музика вклучена „до даска“и, чудно гледа во камерата додека изведува хаотични движења.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria River Red (@britneyspears)

Претходно се дозна дека Спирс се повеќе е забележана во друштво на маж кој порано работел во нејзината куќа. Станува збор за 37-годишниот Пол Ричард Солис, кој има криминално досие за нелегално поседување оружје, пишува Page Six, повикувајќи се на свои извори.

Солис и Спирс првпат се запознале „пред околу една година“, рекол изворот, истакнувајќи дека мажот бил ангажиран да работи во нејзината куќа во Калифорнија во Таузенд Оукс за „да ги чисти тоалетите, да ги брише подовите и да собира ѓубре“.

Подоцна добил отказ, но Бритни сега решила да поминува време со него, без да се обидува да го скрие нивното пријателство кое, според многумина, наликува на романса.

 

Слични објави

(Фото) Џулија Робертс жената која освојува со насмевка се појави на ревија на Гучи во Милано

еспресо

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

еспресо

Стресен е животот во Белата куќа, кучето на Бајден повторно искасало агент на тајната служба

еспресо

(Фото) Ана Ивановиќ влегува во славното друштво на тенисот, кариерата ја заврши пред седум години

еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо
Се вчитува....