Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Огромно внимание на турските медиуми во последните неколку дена предизвикува автобиографијата на познатиот турски пејач Мустафа Сандал, кој помеѓу останатото, пишувал и за својата поранешна сопруга Емина Јаховиќ. Гостувајќи во емисијата „Ексклузивно“, Емина откри што Мустафа напишал за неа:

„Мустафа напиша книга која веќе се продава. Тука се спомнувам и јас малку… Зборува за тоа како сум добра мајка, како бев добра сопруга, добар човек, што е прекрасно да го слушнеш од поранешниот сопруг. Обично поранешните сопрузи знаат да „распалат“ по жените (низ смеа). Мустафа постојано ме спомнува, како и јас него“, признала пејачката.

Слични објави

Северина ги покажа нозете во ултра краток шорц: „Изгледаш како божица“ (ФОТО)

Igor

Голема црногорска свадба: Луксуз, бели рози, скапи вина – се жени синот на Мило Џукановиќ (ФОТО)

Igor

Шварценегер е ЦАР! Ќе се воодушевите кога ќе видите кого донел на работа! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Шестмесечен помен на Дивна Карлеуша: Јелена на гробот се појави со нејзинот татко (ФОТО)

Igor

Хороскоп за 20 јануари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Еспресо

Мажите обожаваат да ги бакнувате на овие места…

Igor

Остави Коментар

3 × 5 =

Слични објави

РОДЕНИ ЕДЕН ЗА ДРУГ: Овие 4 астро-парови ќе имаат вечна љубов

Igor

Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон се позитивни на коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Од интернат до самиот врв на Холивуд: Џеки Чен наполни 66 години!

Еспресо

Компир во крем сос – Шпански рецепт за малку поинаква компир салата

Igor

Селин Дион ја отвори душата: Никогаш во животот не сум бакнала друг човек! (ВИДЕО)

Еспресо