24.8 C
Скопје
02:35 - 23 јуни, 2024

(Фото) Се разведе, па провоцира: Ела Дворник се појави без гаќички во секси фустан

Ела Дворник беше присутна на настанот на Куќата на славните, а нејзиното појавување предизвика лавина реакции. Имено, неодамна во медиумите одекна веста дека Ела Дворник, ќерката на починатиот пејач Дино Дворник и британскиот претприемач Чарлс се разведуваат.

Нивната разделба е под будното око на јавноста, а најголемата битка наводно се води за луксузна вила во Бејл.

Сега, среде разговорите за нејзиниот љубовен крах, Ела се појави на настанот во Куќата на славните и привлече огромно внимание со провокативната комбинација.

Таа на црвениот тепих прошета без долна облека. Носеше долг зелен фустан, кој всушност малку покриваше. Шлицот на колкот откри дека таа не носи гаќички, додека нејзиниот гол грб откри дека не носи ниту градник.

Фотографиите од Ела може да ги погледнете тука.

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....