9.7 C
Скопје
03:08 - 28 февруари, 2024

(Фото) Нема да ја препознаете: Нина Бадриќ со драстична промена на фризурата

Пејачката Нина Бадриќ (51) неодамна реши да направи голема промена во изгледот. Имено, таа драстично ја скрати косата.

– Она, кога – напиша кратко под фотографијата на која гордо позира со својот нов имиџ.

Судејќи по коментарите на нејзините обожаватели, промената на Нина им се допадна на многумина.

„Леле, жено, убава си!“; „Боже, како изгледаш“; „Убава“; „Топ фризура“; „Зошто оваа фризура дури сега?“, беа дел од коментарите.

Таа неодамна откри дека размислува и да ја обои косата руса.

– Русокоса повторно или не е прашањето сега. Гласот на народот? – ги прашала своите обожаватели на стара фотографија на која позира со руса коса.

На нејзините обожаватели, пејачката изгледа како да е најубава со природната боја на коса, па многумина напишаа дека бојадисувањето во руса не е најдобрата одлука.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....