27.8 C
Скопје
18:00 - 14 април, 2024

(Фото) Не ја симна насмевката од лице: Северина ужива во природата на Истра со синот Александар

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ (51) неодамна направи спектакуларен концерт во нашиот главен град, кој го опиша како „вистинска магија“.

Сосема заслужено, по концертот пејачката отпатувала на прекрасната Истра, каде решила да ги помине велигденските празници со семејството и блиските пријатели. Со неколку фотографии Северина ја покажа празничната атмосфера и доброто расположение на најблиските.

Сега, пејачката објави нови фотографии на својот инстаграм-профил на кои се забележува како ужива во убавата природа и доброто друштво заедно со својот син Александар.

„Природа и друштво (и аспарагус), напиша таа кратко покрај фотографиите.

Слични објави

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо
Се вчитува....