2.8 C
Скопје
04:41 - 19 април, 2024

(Фото) Дарко Лазиќ ја посрамоти сопругата: Пејачот објави нејзина слика во домашно издание

Катарина и Дарко Лазиќ веќе подолго време уживаат во хармоничен брак, а се многу активни на социјалните мрежи. Двајцата со задоволство споделуваат семејни моменти и често ги смеат своите следбеници.

Дарко овој пат сподели видео, на кое најпрвин ја зумирал фотографијата на која Катарина во краток фустан изгледа како милион долари, а потоа покажал како изгледа таа во домашна верзија, кога најважно ѝ е да се чувствува удобно.

Таа била облечена во розова тренерка, зелена јакна, црна маица со принт на лав и куќни влечки со принт на зебра. На фотографијата нема знаци на совршено стилизираната убавица од Инстаграм!

Пејачот цело време се смеел, по што Катарина се огласи и на својот Инстаграм профил и го коментираше видеото кое набрзо стана вирално.

„Покрај него, не ми требаат непријатели“, изјавила сопругата на Дарко.

Слични објави

„Црна“ низа денови: Два хороскопски знаци ќе имаат неволји во втората половина на април

еспресо

(Фото) Секси мама: Антониа Гиговска во провокативен фустан на моден настан во Хрватска

Еспресо

Саботажа: Џенан Лончаревиќ се сомнева дека жена му намерно го одовлекува разводот со врски

Еспресо

(Фото) Цеца покажа во каков луксуз го прослави првиот роденден внукот Крстан: Како во бајка

Еспресо

(Фото) Братот на Новак Ѓоковиќ и сопругата се најдоа среде бурата во Дубаи: Споделија морничави кадри

Еспресо

(Фото) Ова ли е Меган Маркл? Облечена во маица од 60 долари и речиси беш шминка

еспресо
Се вчитува....