16.8 C
Скопје
22:11 - 29 мај, 2024

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Пејачката Емина Јаховиќ важи за убава и секогаш дотерана дама, а многумина ја споредуваат и со познатата Пенелопе Круз.

Иако вообичаено имаме можност да ја видиме во одлични модни изданија и нашминката, Емина сега позираше без грам шминка и неуредна коса, но сепак ги воодушеви своите обожаватели.

Имено, пејачката објави серија фотографии од кујната, додека подготвувала здрав појадок. Таа покажа како изгледа веднаш откако ќе стане, во пижами, и со несредена коса.

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....