16.8 C
Скопје
22:18 - 29 мај, 2024

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Јелена Карлеуша не сака да излегува прекумерно навечер, но кога ќе реши да ужива во шармот на ноќната српска престолнина, сите погледи на присутните се вперени во неа.

А како да не биде, кога ЈК синоќа беше одлично расположена, а покрај линијата што ја доведе до совршенство, сите беа воодушевени од нејзиниот секси тантела стајлинг.

Така Јелена доминираше за време на вечерата со пријателите во црни длабоки гаќички и топ со интересни чорапи од тантела, заедно со интересен винтиџ ланче „Шанел“ и алки од брендовите „Картие“ и „Ван Клиф и Арпелс“ за 28.000 евра.

ЈК уживаше во суши во познат ресторан во Бетон Хол, а потоа целосно се опушти и заводливо заигра во ритамот на грчките хитови, но и на песната „Главо луда“ од Здравко Чолиќ .

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....