Ознака : Усеин Болт

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Васко Спасоски
„Кралот или кралицата доаѓа“, напиша легендата на спринтот, објавувајќи слика на бремената Каси. Вака најбрзиот човек на светот Усеин Болт се пофали на социјалните мрежи...