17.8 C
Скопје
01:06 - 26 мај, 2024

Ознака : Сирилик

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

„Доволни“ на Валери и „Cyrilic“ номинирана во категорија „Најдобра песна“ на МАК! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Младата пејачка која многу ветува на македонската естрада, Валери Димовска е меѓу номинираните изведувачи од Македонија на „Music Awards Ceremony“ , кој оваа година по...