26.8 C
Скопје
14:12 - 25 мај, 2024

Ознака : макфест 2023

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Убавиците на Макфест 2023: Згодниците ги покажаа атрибутите во миничи, долги тоалети, со високи штикли, ама и црни чорапи

Еспресо
Заврши и овој Макфест, според многумина, веројатно најдобар во последнава деценија. Повеќе познати музички имиња се вратија на сцената, на задоволство на нивните фанови, а...