23.8 C
Скопје
15:33 - 30 мај, 2024

Ознака : Мајлинда Брегу

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Да ја номинираме најуспешната жена во Македонија – Мајлинда Брегу повикува да направиме ибор до 28 февруари

Еспресо
Генералната секретарка на Советот за регионална соработка Мајлинда Брегу денеска изјави дека започнаа номинациите на кандидатите за наградата Жена претприемач од Западен Балкан за 2022...