17.8 C
Скопје
04:42 - 20 мај, 2024

Ознака : лузер фест

Наши ФациСлајдерСцена

Избрани се финалистите на Лузер Фест по отворениот конкурс

Еспресо
Отворениот конкурс на „Лузер Фест“ за пријава на демо изведувачи заврши, од безброј апликации на млади таленти селекцијата на финалистите е направена. – Ги имаме имињата на...