24.8 C
Скопје
04:17 - 23 јуни, 2024

Ознака : Јасна Димитровска

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

СИНОЌА ВО БИТОЛА: Јасна Димитровска со Битолскиот дувачки оркестар со 17 композиции од Синатра

Ј.К.Д
„LOVE O’CLOCK – Fly me to the Moon“ беше насловот на концертот што синоќа се одржа во големата сала на Центарот за култура во Битола....