27.8 C
Скопје
10:08 - 13 јуни, 2024

Ознака : дојранско езеро

Наши ФациСлајдерСцена

Игор Џамбазов ја испрати Илина по суфлаки во Грција – и тоа со пливање преку Дојранско Езеро! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дека љубовта им цвета на Игор Џамбазов и Илина Арсова, тоа е повеќе од очигледно. Ако ги посетите нивните профили на Инстаграм во последните објави...