19:03 - 20 април, 2024

Ознака : бочварски

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Министерот Бочварски и неговата избраничка Маринела својата врска ја крунисаа со брак, на свадбата и министерот Николовски

Еспресо
Министер за транспорт и врски, Благој Бочварски, синоќа правеше свадба во Штип, објави „24 Инфо“. Бочварски и неговата избраничка, Маринела Серафимова, ќерка на познат штипски...