5.8 C
Скопје
21:49 - 6 декември, 2023

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

Српската пејачка Душица Грабовиќ за малку ќе завршеше во болница додека го снимаше својот најнов спот.

Таа замавна со раката за да ги скрши предметите кои се наоѓаа на една мала масичка, но таа удри толку силно што изгуби контрола над себе и се лизна на подот.

– Дали си добро, дали си добро?, прашуваше човекот кој ја снимаше.

– Па јас знам да паѓам, одговори пејачката, а снимката за кратко стана вирална.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Telegraf.rs (@telegraf.rs)

Слични објави

Анџелина Џоли ја напушта глумата и заминува од „валканиот Холивуд“: Признава дека уште се опоравува од пеколниот развод

Еспресо

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Еспресо
Се вчитува....