24.8 C
Скопје
17:09 - 3 октомври, 2023

(Видео) Само што почна да игра на шипка, Бритни се разведува

Популарната пејачка Бритни Спирс се разведе од актерот Сем Ашгари, кој е 12 години помлад од неа, наводно поради неверство.

Спирс го обвинила својот партнер за прељуба, по што се скарале, а бидејќи не го решиле овој проблем одлучиле да стават крај на бракот кој траеше 14 месеци, пишува TMZ.

Актерот и пејачката не се огласија во врска со разводот.

Спирс деновиве ја шокира јавноста со снимка како игра на шипка облечена во долна облека со дезен на леопард и долги ракавици, и со црни чизми до колена.

Со песната „Closer“ на бендот „Најн инч нејлс“, поп-ѕвездата се врти на шипката, која за првпат ја користи.

„Оваа шипка ја добив пред два дена и синоќа првпат ја пробав“, напишала во описот.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria River Red (@britneyspears)

Слични објави

Никогаш повеќе не го видов: Кеба вечно ќе се сеќава што му кажал Тома Здравковиќ

Еспресо

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо
Се вчитува....